Zkroťte svůj čas

MENU

Tipy a triky pro práci s časem


Lektorka: Lenka Bílková

Workshop se zabývá individuálními rozdíly ve vnímání času a rozdílností vztahu k času každého z účastníků. Individuální vnímání času ovlivňuje efektivitu, výkonnost a spokojenost. Na základě jednoduchého testu odhalíme vaše preference a budeme se zabývat nástroji, které vás mohou dovést k lepšímu hospodaření s časem při zohlednění jeho individuálního vnímání.

Více...

Efektivní řízení času s důrazem na priority


Lektorka: Gábina Vyziblová

Množství informací, úkolů, ale i možností a příležitostí rychle roste. Jsou na každém kroku. Jak vše co nejlépe zorganizovat, jak dosahovat osobních i pracovních cílů a zároveň si udržet radost ze života? Pojďme společně nahlédnout vaše fungující metody řízení času a doplňme je novými a vyzkoušenými tipy.

Více...

Myšlenkové mapy


Lektorka: Jitka Štádlerová

Myšlenkové mapy uvedl ve všeobecnou známost Tony Buzan, ale jejich používání najdeme již mnohem dříve u takových myslitelů, jako byl Leonardo da Vinci nebo Michelangelo. Jedná se v současnosti o nejefektivnější pomůcku pro zkvalitnění přemýšlení, zvýšení kreativity, efektivnější komunikaci, lepší time management a přehlednější tvorbu poznámek. Technika myšlenkových map spojuje psaní, kreslení, asociace, strukturu, rytmus, klade informace do prostoru a vytváří vzájemné vazby a tím stimuluje spolupráci obou hemisfér.

Více...

Getting Things Done snadno a prakticky


Lektor: Honza Dolejš

Nestíháte? Máte toho moc a při pomyšlení na spoustu rozdělaných úkolů si nedokážete užít ani trochu volného času, který zbývá? Buďte produktivnější a vneste do svého života řád a pořádek. Investujte 2 hodiny svého času do workshopu, ve kterém vás seznámím se základy Getting Things Done metody, představím funkční systém v aplikaci Trello a prozradím spoustu zajímavých tipů, triků a nástrojů, které vám pomohou nejen s plánováním času, ale i s jeho efektivnějším využíváním.

Více...

Digitální produktivita


Lektor: Honza Dolejš

Technologie dnes používá každý. Ať už se jedná o počítač či chytrý mobilní telefon. Umíte přístroje ale využívat na 100 %? Zamýšleli jste se někdy nad tím, že třeba činnost, která vám zabere desítky sekund, lze vyřešit jednou klávesovou zkratkou? Nebo třeba jednoduchým nástrojem? V tomto workshopu se podíváme na to, jak využívat digitální technologie efektivněji. Každý si může vybrat jen ty tipy, které mu sedí a využije v praxi.

Více...

Prioritizace a delegování: jak se vypořádat s úkoly


Lektorka: Klára Novotná

Workshop zaměřený na prioritizaci a delegování, vhodný i pro projektové manažery a pro oblast IT/TD. Účastníci si osvojí principy efektivního vypořádání se s úkoly, seznámí se s technikami pro prioritizaci a delegování. V rámci tréninku si účastníci vyzkouší použití nejvhodnějších technik na konkrétní situace z praxe.

Více...

Jak vyzrát na prokrastinaci


Lektor: Martin Sedláček

Tento workshop je věnovaný nekonečnému odkládání, pro které se poslední dobou vžívá termín prokrastinace. Budeme se věnovat nejen psychologickému rozboru tohoto fenoménu, ale především konkrétním účinným technikám, které vedou k eliminaci prokrastinace.

Více...