Šampióni prezentací

MENU

Jak si poradit s trémou


Lektor: Martin Sedláček

Herec má svou trému rád. Herci vnímají trému jako pozitivní jev. Je pro ně nahromaděním energie, kterou pak využijí k odehrání představení. Workshop prakticky seznamuje účastníky s hereckým pojetím trémy a nabízí možnosti, jak každý z nás může svou trému využít namísto toho, aby se jí nechal ochromit.

Více...

Poznejte svůj pravý hlas!


Lektorka: Gábina Vyziblová

Jak to dělají herci, umělci i někteří lidé, že se jejich hlas hezky poslouchá, dokonce si představujeme to, co ten člověk říká?
Pojďte objevit a poznat, jak je možné pracovat se sílou, výškou a barvou svého hlasu. Jak být sdělný a adresný.

Více...

Storytelling pro prezentace


Lektorka: Barbora Schneiderová

Storytelling je celosvětově uznávaná metoda, která se navrací k tradici sdělování skrze příběhy a pomáhá objevit a správně používat vypravěčské dovednosti. Workshop storytellingu je zaměřený na efektivní komunikaci s posluchačem při veřejných vystoupeních a zařazení originálních vypravěčských postupů, které udělají vaši prezentaci dynamickou a velmi dobře zapamatovatelnou. Použití metody storytellingu při prezentaci například myšlenky nebo výrobku pomáhá kreativně využít vaši fantazii a vaše osobní schopnosti do té míry, aby byl posluchač vtažen do příběhu a odnesl si tak silný zážitek a působivý dojem z vašeho vystoupení.

Více...

7 triků těch nejlepších řečníků z TED Talks


Lektor: Martin Vasquez

Tento workshop vám krok za krokem ukáže, jak můžete techniky řečníků z TED talks využít při svých vlastních vystoupeních. Martin Vasquez prostudoval a analyzoval celou řadu přednášek na TED.com a nyní nabízí podrobné příklady a techniky, ve kterých odkrývá tajemství úspěšných prezentací. Budete překvapeni, jak je snadné prodat své myšlenky, překvapit a získat si publikum.

Více...

Tipy a triky pro PowerPoint ve 2 hodinách


Lektor: Robert Pechač

Na workshopu se seznámíte s praktickými tipy a triky pro opravdu efektivní a rychlé vytváření poutavých a graficky čistých prezentací. Nebude prostor na sáhodlouhé teoretizování, půjdeme úderně přímo k věci. Operace, které vám doteď zabraly dlouhé minuty, zvládnete v mžiku.

Více...

Sebeprezentace na sociálních sítích


Lektorka: Eliška Vyhnánková

Workshop je zaměřený na pochopení základních mechanismů fungování nejvýznamnějších sociálních sítí (Facebook, Twitter, LinkedIn) a jak mohou pomoci v propagaci a komunikaci. Důraz je kladen hlavně na to, jakým způsobem lze používat sociální sítě k podpoře značky a jejích produktů jak v rámci firemních, tak soukromých profilů jednotlivých zaměstnanců.

Více...