MENU

Ponořeni do smíchu

Workshop vychází ze smíchocviků založených na hravých aktivitách vyvolávajících smích. Jeden z nejlepších nástrojů pro prevenci stresu, smutku, depresí a syndromu vyhoření, praktikovaný již ve více než 80 zemích světa. Unikátní koncept cvičení, který pomáhá k aktivování nebo znovunalezení spontánní hravosti a radosti v našem životě a má i celou řadu dalších přínosů na fyzické, psychické, emocionální, ale i sociální úrovni, což je ověřeno množstvím různých odborných studií po celém světě.

Obsah:

  • smích jako fyzická aktivita
  • nakažlivost emocí
  • cvičení, hry, aktivity – ponoření se do smíchu

Výstupy:

  • fyzické, emocionální a psychické uvolnění a s tím alespoň nakrátko spojená „ztráta kontroly“ nad sebou
  • kultivace našeho odstupu a nadhledu k životním obtížím, emoční uvolnění a aktivace přirozených zdrojů pozitivní energie

Petr Fridrich

smícholog, instruktor jógy smíchu

Jsem smícholog, učitel a instruktor jógy smíchu, organizátor Mistrovství ve smíchu, zakladatel FUNBIZ přístupu v rámci kterého se zabývám rozvojem pozitivní energie a inovacemi v prostředí firem a organizací, a to prostřednictvím zábavy, humoru a hry. V minulosti jsem také pracoval jako tvůrce a manažer výzkumných projektů, lektor, konzultant organizační kultury a rozvoje a konzultant pro zábavu spojenou se značkami.