MENU

Elevator speech: výstižné sdělení, které vynikne

Potřebujete, aby vaše vyjádření na poradě, žádost vůči nadřízenému, komunikace se zákazníkem nebo zadání úkolu bylo pro druhé srozumitelné a přesvědčivé?
Chcete zaujmout osobu, která je velmi zaneprázdněná a kterou denně osloví množství lidí? Vyzkoušejte si metodu „výtahové řeči“, která vás naučí zestručnit, třídit a zajímavě podat informace a nápady. Na workshopu si zažijete rozdíl mezi nepřipraveným a „elevatorovým“ sdělením. Získáte praktické tipy pro výběr slov, skladbu vět a možnosti, čím zaujmout. Řekneme si také tipy pro využití metody v e-mailové komunikaci.

Obsah:

  • Naučíte se pracovat s informacemi podle toho, komu je jdete sdělit a čeho tím chcete dosáhnout.
  • Vyzkoušíte si, jak snadno lze informace třídit a zestručnit, když znáte osobu a cíl.
  • Budete živě pracovat s textem, který se naučíte upravit zestručňující a smysluplnou metodou.
  • Zjistíte, jakým způsobem můžete zaujmout osobu, která je pro vás profesně důležitá.

Výstupy:

  • Přehled slov a vhodných obratů, které posluchače zaujmou a odliší vás v davu.
  • Poznání metody, která vám pomůže efektivně předávat informace.

Daniela Wogurková

lektor, kouč

Jsem praktik a optimista. Na trénincích nabízím to, co mám vyzkoušené, věci, které fungují – ve vedení lidí, (sebe)motivaci, plánování více rolí nebo úkolů, zvládání obtížných situací. Pomohu vám, abyste si na řešení přišli sami, nebo nabídnu hotové návody. Vyzkoušíte si, na čem si nabijete nos a které postupy budou pro vás ty pravé. Uslyšíte motivující zpětnou vazbu a doporučení do praxe. Mám patnáct let lektorských zkušeností, vystudované sociální vědy a praxi na psychoterapeutické klinice.