MS Office

MENU

Efektivní využití Outlooku nejen pro práci s poštou


Lektor: Robert Pechač

Na workshopu si ukážeme řadu užitečných tipů a triku pro práci s poštou, kalendářem a úkoly. Nastavíme si například pojistku pro odesílané e-maily, aby tyto neodcházely hned, ale chvilku počkaly a byla tak šance přidat zapomenutou přílohu. Budeme umět přijaté i odesílané zprávy opatřit příznakem pro zpracování, aby se na jejich vyřízení nezapomnělo. Ukázky efektivního třídění a vyhledávání v poště jsou samozřejmostí.

Více...

Tipy a triky pro PowerPoint ve 2 hodinách


Lektor: Robert Pechač

Na workshopu se seznámíte s praktickými tipy a triky pro opravdu efektivní a rychlé vytváření poutavých a graficky čistých prezentací. Nebude prostor na sáhodlouhé teoretizování, půjdeme úderně přímo k věci. Operace, které vám doteď zabraly dlouhé minuty, zvládnete v mžiku.

Více...

Tipy a triky pro Excel ve 2 hodinách


Lektor: Robert Pechač

Na workshopu se dozvíte řadu užitečných fíglů pro zefektivnění Vaší dennodenní práce v Excelu. Vyzkoušíme si řadu méně známých možností kontingenčních tabulek. Seznámíte se s netradičními aplikacemi podmíněného formátu, naučíte se pracovat se zámky v Excelu a řada dalšího.

Více...

Excelovské minimum v kostce


Lektor: Robert Pechač

Na workshopu se v kostce seznámíte se všemi důležitými nástroji a funkcemi pro bežnou práci v Excelu. Naučíte se rychle filtrovat a řadit tabulky, vkládat užitečné vzorce a funkce, užívat podmíněný formát, oveření dat a další.

Více...

Funkce pro velké tabulky v Excelu


Lektor: Robert Pechač

Na workshopu se budeme 2 hodiny intenzivně zabývat funkcemi pro velké tabulky v Excelu.

Více...

Netušené možnosti kontingenčních tabulek v Excelu


Lektor: Robert Pechač

Na workshopu se budeme 2 hodiny intenzivně zabývat možnostmi využití kontingenčních tabulek.

Více...

Automatizace rutinních činností pomocí maker


Lektor: Robert Pechač

Na workshopu se budeme 2 hodiny intenzivně zabývat tím, jak zautomatizovat rutinní činnosti v Excelu pomocí jednoduchých maker.

Více...