Reference

MENU

Expertní miniworkshopy

Škoda

Pavel Svoboda

Mgr. Karin Bílková

HR manažer, STRABAG a.s.

Společnost Strabag a.s. úzce spolupracuje s První českou vzdělávací již třetím rokem. Začali jsme a dále v tom velmi úspěšně pokračujeme na projektu Dny zdraví v Praze, který jsme rozšířili na všechny pobočky v České republice. První česká vzdělávací nám poskytla a nadále poskytuje kompetentní lektory pro workshopy ve všech regionech. Začali jsme workshopy typu Stress management, Ponořeni do smíchu, pokračovali přes téma egonomie – Zdravá záda v kanceláři a zavítali jsem i do oblasti zdravé výživy. Nadmíru jsem byli a jsme s lektory spokojeni, tyto workshopy jsou velmi kladně hodnocené z řad účastníků. Na základě toho jsme se rozhodli, že naplánujeme s První českou vzdělávací i další workshopy pro cílovou skupinu stavbyvedoucích.

30. 8. 2018

Mgr. Karin Pospíšilová

ředitelka, Zlatá rybka, z.ú.

S Pavlem spolupracuji v oblasti vzdělávání přes 8 let. Je to silný profesionál.

Oceňuji jeho otevřenost, empatii, cit pro potřeby klienta a zároveň schopnost definovat a držet hranice.

Pracuje s vysokým nasazením pro dosažení cíle a se zápalem pro věc. Dobře odhaduje rizika, dotahuje. Je spolehlivým partnerem a týmovým hráčem.

Umí vzácně kombinovat nadhled spojený s humorem a smysl pro hodnoty.

24. 4. 2015

PaedDr. Lubomír Kouřil

odborný a metodický garant rozvoje a vzdělávání, interní trenér a konzultant rozvojově vzdělávacích aktivit v oblasti soft skills ve firmě ŠKODA Auto

Pan Pavel Svoboda spolupracoval se mnou a firmou ŠKODA AUTO od roku 2007 na mnoha zakázkách v oblasti vzdělávání a rozvoje manažerů a především manažerského dorostu.

Připravovali jsme společně s kolegou z firmy ŠKODA AUTO Dr. Jaroslavem Novotným rozsáhlý program Interní partnerství zaměřený na posílení zákaznického přístupu mezi jednotlivci uvnitř firmy, dále jsme připravovali a později několik roků realizovali rozvojově vzdělávací program StArt zaměřený na posílení definovaných manažerských kompetencí, stejně tak jsme připravovali a později realizovali několik seminářů pro management a manažerský dorost – Budování týmu, Náborový rozhovor aj.

Pavel Svoboda se vždy snažil ve spolupráci se svými kolegy trenéry připravit jednotlivé akce i programy tak, aby odpovídaly požadavkům firmy a úrovni jednotlivých skupin i účastníků. Akce připravoval se svým týmem trenérů po stránce obsahově metodické, ale i organizační. Vždy se snažil, abychom byli jako zákazníci spokojeni s úrovní odbornou i podpůrnou. Svůj projektový tým vždy vedl tak, aby dodal své služby jako celek „na klíč“.
Jako metodický garant vzdělávání jsem oceňoval jeho přehled v jednotlivých tématech týkajících se vzdělávání a rozvoje, aktivitu, průběžné sebevzdělávání a ochotu vyjít zákazníkovi vstříc dle jeho požadavků.

13. 2. 2015