Blog

MENU
29
Dub

První česká vzdělávací startuje

Pavel Svoboda

Pavel Svoboda a Jiří Plamínek Vás vítají na stránkách nového vzdělávacího projektu První česká vzdělávací s podtitulem síť nezávislých lektorů a poradců.

Pro mne bylo důležité moci se svobodně rozhodovat o sobě, s kým budu spolupracovat a dělat to, co mne baví a co umím. Po mnohaletém působení ve vzdělávací agentuře jsem nechtěl vytvářet novou vzdělávací společnost nebo agenturu, a tak vznikla síť. Nezávislá, založená na poctivosti a profesionalitě každého člena, svým způsobem i exkluzivní. Síť, která propojuje experty ve svém oboru, lidi, kteří svojí práci dělají i srdcem.

Prvotní myšlenka byla ta, že bych rád předával mé zkušenosti z oboru (najdete v sekci „Základní balíček služeb“). Navázal jsem tím, že vhodným propojováním správných lidí a produktů, se dají vytvořit další služby, které mají větší přidanou hodnotu pro klienty. Z toho začaly vznikat „Expertní miniworkshopy“. Heslo „maximalizujte z minima“ je výstupem z dlouhodobé zkušenosti se zkracováním tréninků soft skills. Workshopy si nekladou za cíl naučit dovednost a už vůbec ne změnit postoj. Jejich předností je v relativně krátkém čase, interaktivní formou, podpora každého člověka ve vaší firmě v jeho práci, protože jsou vedeny k okamžitým výstupům přenositelným do praxe. To je to, co jsem v posledních letech od klientů převážně slýchával.

S Jiřím Plamínkem jsem se spojil, když jsem uvažoval o konkrétním produktu, nicméně spolupráce nabrala směr daleko širší a hlubší. Zrodila se produktová řada „Systémový přístup“. Ta je založena na jeho originální teorii vitality a systematickém přístupu k rozvoji firem a lidí. Jiří se stal zákonitě její hlavní tváří a více ji popisuje v blogu „Systémový přístup “.

Nyní spolu partnerským způsobem řešíme další pokračování, možnosti, služby a produkty. To, co připravujeme, bude vždy určitým způsobem originální a jedinečné.

Děkuji jemu i všem ostatním členům sítě za to, že projektu věří.

My věříme, že naše služby pro vás budou UŽITEČNÉ.