MENU

Getting Things Done snadno a prakticky

Nestíháte? Máte toho moc a při pomyšlení na spoustu rozdělaných úkolů si nedokážete užít ani trochu volného času, který zbývá? Buďte produktivnější a vneste do svého života řád a pořádek. Investujte 2 hodiny svého času do workshopu, ve kterém vás seznámím se základy Getting Things Done metody, představím funkční systém v aplikaci Trello a prozradím spoustu zajímavých tipů, triků a nástrojů, které vám pomohou nejen s plánováním času, ale i s jeho efektivnějším využíváním.

Obsah:

  • Představím vám metodu GTD a naučím vás, jak se na čas dívat z trochu jiného úhlu.
  • Ukážu vám jednu z konkrétních implementací GTD systému v aplikaci Trello, díky čemuž můžete ihned po skončení kurzu začít takový systém používat. Na základě této inspirace lze ale stejné principy používat i v jiné aplikaci nebo na papíře.
  • Seznámím vás se spoustou užitečných tipů a triků jak být efektivnější.
  • Dozvíte se, které moderní nástroje vám mohou s plánováním času i efektivitou výrazně pomoci. Všechny nástroje jsou navíc úplně zdarma.

Výstupy

  • Získáte inspiraci na řadu snadných a užitečných návyků, které změní váš pohled na plánování času a budování svých cílů.
  • Odejdete s kompletní představou a návodem na systém, který můžete začít pro své plánování času ihned používat.

Honza Dolejš

lektor

Je expertem a lektorem digitálních dovedností, připravuje vzdělávací programy a zavádění digitálních technologií do největších českých firem. Spolupracuje s firmami jako ŠKODA AUTO a.s., ČSOB, SUEZ, innogy, GasNet a další. Je zodpovědný za adopční program Office 365 ve ŠKODA Auto a.s. pro 20 000 zaměstnanců. Sám je nadšencem do osobního rozvoje a moderních technologií. Věří, že pokud se technologie používají správně, mohou ušetřit mnoho času a zlepšit kvalitu života. Jeho vášní je předávat lidem zkušenosti a tlumočit je do „lidské řeči“.