Blog

MENU
18
Čvc

Prázdninové novinky z První české

Pavel Svoboda

O prázdninách nezahálíme a připravili jsme pro Vás tyto novinky. Do První české vzdělávací jsme získali 3 nové členy sítě, a to velmi zajímavé osobnosti, Marka Holečka, Heřmana Volfa a Jana Táborského. Marek Holeček je jeden z nejlepších českých horolezců, specializující se na prvovýstupy a povede workshop zaměřený na hodnoty a cíle „Pronásleduji své sny“.  Marek je nyní na expedici Wild Challenge v Pákistánu, kde se pokusí o dokončení prvovýstupu alpským stylem JZ stěnou Gasherbrumu I. (8068 m n. m.). Po jeho návratu koncem srpna se s Vámi podělí nejen o zážitky z této expedice. S Heřmanem Volfem, vozíčkářem a šéfem několika neziskových organizací a projektů, jsme pro Vás připravili workshop „Překonávání nepředvídatelných událostí“. Oba workshopy stojí na jejich životních příbězích a zkušenostech a nabízí jiný úhel pohledu do firemního prostředí.

S Janem Táborským, expertem na český pravopis, jsme pro Vás přichystali expertní miniworkshop „Český pravopis: jistoty a novinky ve firemní komunikaci“. S Janem sdílíme stejnou myšlenku, a to, že stejně jako v jiných kulturách by se pravopis měl pravidelně objevovat v nabídce vzdělávání českých firem pro své zaměstnance. Čeština je přirozenou součástí i firemního prostředí a průběžné vzdělávání v ní má být jedním ze základů vzdělávání každého z nás.

S Jiřím Plamínkem pro Vás připravujeme miniworkshopy zaměřené na leadership. V nich Vám společně s dalšími osobnostmi ukážeme, že cesty, po kterých jdete směrem k tomu být leaderem, mohou být různé.

Připravujeme pro Vás rovněž další témata Expertních miniworkshopů se zajímavými osobnostmi!

Sledujte webové stránky a již brzy se dozvíte více.